Rodzaje wędkarstwaAkcesoria wędkarskie


Kategorie produktów:   Wędkarstwo spiningowe  /  Przynęty gumowe  /  Daiwa  /  Prorex classic shad

DAIWA PROREX LIVE TROUT SB 18 CM FIRE TIGER

Producent: Daiwa


55.00 zł

Ilość: szt.

Opis produktu:

Podczas tworzenia tych przynęt staraliśmy się jak najlepiej odwzorować naturę. Już przy pierwszym spojrzeniu uderza podobieństwo do prawdziwego pstrąga. Zastosowanie druku 3D polegającego na nadrukowaniu obrazu prawdziwej ryby na korpus wabika umożliwia uzyskanie ekstremalnie realistycznych barw i efektu nieosiągalnego w żaden inny sposób.

Prorex Live Trout Swimbait jest dzięki temu idealną przynętą na duże szczupaki, które wyspecjalizowały się w polowaniu na pstrągi.

Live Trout sprawdza się przy szybkim i wolnym prowadzeniu, porusza się kolebiącymi ruchami - niezwykle podobnymi do żywego pstrąga.
Oryginalny ogon DUCKFIN wytwarza przy tym silne fale, rozchodzące się w wodzie na znaczne odległości. W zależności od szybkości ściągania płetwy brzuszne i grzbietowe wibrują z większą lub mniejszą częstotliwością zapewniając dodatkowe nęcące bodźce.

Live Trout wyposażony został w dwa oczka montażowe, aby dać jeszcze więcej możliwości prezentacji - po zamocowaniu za górne oczko przynęta schodzi nieco głębiej i porusza się energiczniej, mocowanie za oczko w paszczy wabik pracuje trochę spokojniej i płycej.

Prorex Live Trout Swimbait dostarczany jest jako przynęta gotowa do łowienia z założonym dozbrojeniem - wystarczy wyciągnąć z opakowania i założyć na koniec przyponu. Kotwica stanowiąca dozbrojenie umocowana jest na stalce 60Ibs aby zminimalizować ryzyko utraty kapitalnego okazu poprzez zaczepienie się stalki o kółko łącznikowe.

Live Trout został wyróżniony na Efttex 2016 jako najlepszy nowy wabik z miękkiego silikonu na rok 2017!

wysyłka gratis

Powiązane produkty:

DAIWA PROREX CLASSIC SHAD 15 CM FIR...

Nowa przynęta od DAIWA PX Classic Shad już w trakcie pierw...

6.50 zł

DAIWA PROREX CLASSIC SHAD 15 CM BLU...

Nowa przynęta od DAIWA PX Classic Shad już w trakcie pierw...

6.50 zł

DAIWA PROREX CLASSIC SHAD 15 CM RAI...

Nowa przynęta od DAIWA PX Classic Shad już w trakcie pierw...

6.50 zł

scrollTop scrollBottom